Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Prawa Autorskie

Portal ma na celu promowanie legalnych źródeł z filmami oraz serialami online. Na stronie zawarte są jedynie: link do legalnych serwisów, okładka oraz opis dystrybutora.
Jeśli prowadzisz legalny serwis z filmami, jesteś dystrybutorem lub właścicielem praw autorskich do materiałów audiowizualnych i posiadasz własną bazę filmów oraz seriali (darmową lub płatną) to chętnie umieścimy nieodpłatnie link do w/w zasobów.

Administrator szanuje prawo polskie i międzynarodowe, dlatego będzie reagował najszybciej jak to możliwe na wszelkie wiarygodne zgłoszenia dotyczące wszelkich naruszeń prawa w Portalu. Żadne przypadki naruszeń prawa nie będą tolerowane. Każdy użytkownik Portalu zakładając na nim Konto, jest informowany o tych zasadach i akceptuje je, zgadzając się na przestrzeganie Regulaminu.
Jeśli mimo to zauważą Państwo, iż jakiś Komentarz/Post lub Materiały na Portalu naruszają w jakikolwiek sposób prawo, prosimy o zgłoszenie nam tego faktu.
Komentarz/Post lub Materiały, które naruszają prawo, zostaną usunięte przez Administratora niezwłocznie po weryfikacji wiarygodności zgłoszenia.
Zgodnie z art. 14 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późn. zmianami), Administrator, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, usunął Komentarz/Post lub Materiał naruszający prawo, zostaje zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej a jedyną osobą pociągniętą do odpowiedzialności może być Użytkownik, który zamieścił Komentarz/Post lub Materiał.
Użytkownicy, którzy naruszyli Państwa prawa otrzymają surowe upomnienia, natomiast w przypadku większej skali naruszeń, w szczególności, gdy naruszenia dotyczą osoby zgłaszającej, ich konta zostaną zablokowane.
Bezzasadne zgłoszenia będą odrzucane a Użytkownicy dokonujący takich zgłoszeń zostaną surowo upomniani. W razie powtarzających się fałszywych zgłoszeń, ich konta zostaną zablokowane.
Wszelkie sugestie, zgłoszenia naruszeń praw autorskich oraz odnośnie współpracy prosimy kierować na kontakt serwisu.