Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Karbala Online

Film Online cda trt zalukaj lektor pl

Wojenny   |  Lektor  |  2014
5.00

Zwiastun tego filmu

Komentarze naszych użytkowników PREMIUM

Zdjęcia z tego filmu

Informacje o filmie

To były cztery dni piekła… Irackie miasto Karbala. 2004 rok, środek wojny w Zatoce Perskiej. Zaczyna się ważne muzułmańskie święto Aszura. Bojówki Al-Kaidy i As-Sadry atakują miejscowy ratusz City Hall – siedzibę lojalnych władz i policji, w którym przetrzymywani są też aresztowani terroryści. Ich kolejne wściekłe ataki odpiera osiemdziesięciu polskich i bułgarskich żołnierzy, którzy mają zapasy jedzenia oraz broni jedynie na 24 godziny walk. Tracą kontakt z bazą, nie wiadomo, kiedy dotrze wsparcie. Wystrzelawszy niemal całą amunicję, na racjach głodowych, zabijają ponad stu napastników, nie tracąc ani jednego żołnierza. Wygrywają największą polską bitwę od czasów II wojny światowej.

Bartłomiej Topa Antoni Królikowski Tomasz Schuchardt Leszek Lichota Mikołaj Roznerski Michał Żurawski Jakub Wieczorek Piotr Żurawski

Chmura tagów

Karbala online
Karbala cda
Karbala trt
Karbala zalukaj
Karbala ogladaj film
Karbala ogladaj
Karbala ogladaj za darmo
Karbala ogladaj fim online
Karbala ogladaj online
Karbala bez limitu
Karbala ogladaj bez limitu
Karbala lektor
Karbala lektor pl
Karbala filmy online hd
Karbala gdzie obejrzec
Karbala hd
Karbala napisy
Karbala napisy pl
Karbala 480p
Karbala 720p
Karbala cda online
Karbala trt online
Karbala zalukaj online
Karbala darmowe filmy
Karbala film
Karbala dubbing