Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Kler Online

Film Online cda trt zalukaj lektor pl

Dramat   |  Lektor  |  2018
0.00

Zwiastun tego filmu

Komentarze naszych użytkowników PREMIUM

Zdjęcia z tego filmu

Informacje o filmie

Przed kilkoma laty tragiczne wydarzenia połączyły losy trzech księży katolickich. Teraz, w każdą rocznicę katastrofy, z której cudem uszli z życiem, duchowni spotykają się, by uczcić fakt swojego ocalenia. Na co dzień układa im się bardzo różnie. Lisowski (Jacek Braciak) jest pracownikiem kurii w wielkim mieście i robi karierę, marząc o Watykanie. Problem w tym, że na jego drodze staje arcybiskup Mordowicz (Janusz Gajos), pławiący się w luksusach dostojnik kościelny, używający politycznych wpływów przy budowie największego sanktuarium w Polsce... Drugi z księży – Trybus (Robert Więckiewicz) w odróżnieniu od Lisowskiego jest wiejskim proboszczem. Sprawując posługę w miejscu pełnym ubóstwa, coraz częściej ulega ludzkim słabościom. Niezbyt dobrze wiedzie się też Kukule (Arkadiusz Jakubik), który – pomimo swojej żarliwej wiary – właściwie z dnia na dzień traci zaufanie parafian. Wkrótce historie trójki duchownych połączą się po raz kolejny, a wydarzenia, które będą mieć miejsce, nie pozostaną bez wpływu na życie każdego z nich.

Janusz Gajos Arkadiusz Jakubik Robert Więckiewicz Jacek Braciak Joanna Kulig Katarzyna Herman Mateusz Więcławek Izabela Kuna

Chmura tagów

Kler online
Kler cda
Kler trt
Kler zalukaj
Kler ogladaj film
Kler ogladaj
Kler ogladaj za darmo
Kler ogladaj fim online
Kler ogladaj online
Kler bez limitu
Kler ogladaj bez limitu
Kler lektor
Kler lektor pl
Kler filmy online hd
Kler gdzie obejrzec
Kler hd
Kler napisy
Kler napisy pl
Kler 480p
Kler 720p
Kler cda online
Kler trt online
Kler zalukaj online
Kler darmowe filmy
Kler film
Kler dubbing