Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Polityka Online

Film Online cda trt zalukaj lektor pl

Komedia   |  Lektor  |  2019
0.00

Zwiastun tego filmu

Komentarze naszych użytkowników PREMIUM

Zdjęcia z tego filmu

Informacje o filmie

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w "Botoksie" wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa "Polityka" odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Andrzej Grabowski Iwona Bielska Marcin Bosak Zbigniew Zamachowski Janusz Chabior Maciej Stuhr Daniel Olbrychski Ewa Kasprzyk Antoni Królikowski Tomasz Oświeciński Zbigniew Suszyński Tomasz Sapryk

Chmura tagów

Polityka online
Polityka cda
Polityka trt
Polityka zalukaj
Polityka ogladaj film
Polityka ogladaj
Polityka ogladaj za darmo
Polityka ogladaj fim online
Polityka ogladaj online
Polityka bez limitu
Polityka ogladaj bez limitu
Polityka lektor
Polityka lektor pl
Polityka filmy online hd
Polityka gdzie obejrzec
Polityka hd
Polityka napisy
Polityka napisy pl
Polityka 480p
Polityka 720p
Polityka cda online
Polityka trt online
Polityka zalukaj online
Polityka darmowe filmy
Polityka film
Polityka dubbing