Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych i personalizację treści marketingowych. W związku ze zmianami w prawie ochrony danych osobowych (m.in. w kontekście RODO) musieliśmy zmienić w koniecznym zakresie Politykę Prywatności i Regulamin.Potwierdź poprzez zamknięcie komunikatu.

Strona Główna


Wyścig / Rush Online

Film Online cda trt zalukaj lektor pl
0.00

Zwiastun tego filmu

Komentarze naszych użytkowników PREMIUM

Zdjęcia z tego filmu

Informacje o filmie

Nie było kobiety, która była w stanie im się oprzeć. Napędzani adrenaliną. Żyjący na wysokich obrotach. Dwaj najlepsi kierowcy Formuły 1 pokażą, ile trzeba mieć odwagi, żeby zasłużyć sobie na miano prawdziwej legendy. Przekonani, że śmierć zdarza się innym, przekroczą wszelkie granice. Prawdziwa, wciskająca w fotel historia Nikiego Laudy i Jamesa Hunta, to najbardziej oczekiwany film roku. Przystojny playboy James Hunt (Chris Hemsworth) i błyskotliwy Niki Lauda (Daniel Brühl) to dwaj najwięksi rywale. W życiu osobistym i na torze spychają się poza granice wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Silniejsza od strachu jest tylko żądza wygranej. Ich prawdziwą historię wyreżyserował zdobywca Oscara Ron Howard, a scenariusz wyszedł spod ręki nominowanego do Oscara Petera Morgana.

Chris Hemsworth Daniel Brühl Olivia Wilde Alexandra Maria Lara Pierfrancesco Favino David Calder Natalie Dormer Stephen Mangan

Podobne filmy

Chmura tagów

Wyścig / Rush online
Wyścig / Rush cda
Wyścig / Rush trt
Wyścig / Rush zalukaj
Wyścig / Rush ogladaj film
Wyścig / Rush ogladaj
Wyścig / Rush ogladaj za darmo
Wyścig / Rush ogladaj fim online
Wyścig / Rush ogladaj online
Wyścig / Rush bez limitu
Wyścig / Rush ogladaj bez limitu
Wyścig / Rush lektor
Wyścig / Rush lektor pl
Wyścig / Rush filmy online hd
Wyścig / Rush gdzie obejrzec
Wyścig / Rush hd
Wyścig / Rush napisy
Wyścig / Rush napisy pl
Wyścig / Rush 480p
Wyścig / Rush 720p
Wyścig / Rush cda online
Wyścig / Rush trt online
Wyścig / Rush zalukaj online
Wyścig / Rush darmowe filmy
Wyścig / Rush film
Wyścig / Rush dubbing